Dale Roberts
Model ID: 991241
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 36L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Dale Roberts
Skills
- Boxing
- Football
- Tennis
Training
NVQ level 2 in exercise and fitness- qualified personal trainer.
