Conor Morris
Model ID: 1017791
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'8.5" / 174cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
