Connar Reed
Model ID: 1017232
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 40" / 102cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 45 / 114cm |
| Suit Size | 46L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Connar Reed
View CV
Training
Trained in Drama and Performance at LSBU
