Colin Leatham
Model ID: 1007964
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Bald / Shaven |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | Unknown |
