Cian Lynch
Model ID: 1022816
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Cian Lynch
Skills
- Deep Sea submersible diver
- Diving
- First Aid
