Christos Gravanis
Model ID: 1023428
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2.5" / 189cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 13 / 46 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | Unknown |
