Chris Wells
Model ID: 991186
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 31" / 79cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 36L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Chris Wells
Skills
- Bar Staff
- Chauffeur
- Decorating
- Football
- Juggling
- Taxi Driver
- Tennis
Training
Advanced driver, painter, football coach, athletics coach.
