Chris Jones
Model ID: 1019543
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 41" / 104cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44R |
