CHLOE JONES
Model ID: 1022584
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 28A |
| Dress Size | 10/12 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 28A |
| Dress Size | 10/12 |