Cheryl Williams
Model ID: 1007259
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 49" / 124cm |
| Waist | 43" / 109cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34JJ |
| Dress Size | 20 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Cheryl Williams
View CV
Credits
- A Kind of Spark
- Coronation Street
- Sexy Beast
