Chelsea Shaw
Model ID: 992698
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Chelsea Shaw
Skills
- Bar Staff
- Boxing
- Football
- Hairdressing
- Ice Skating
- Swimming
- Waiter
Credits
- Hollyoaks
