Charlotte Mayers-Jones
Model ID: 1009201
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 10/12 |
