Carol Smith
Model ID: 994316
| Gender | Female |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 48" / 122cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Dress Size | 16 |
| Gender | Female |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 48" / 122cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Dress Size | 16 |