Carly Wall
Model ID: 1015338
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Dress Size | 10/12 |
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Dress Size | 10/12 |