Carly Grimes
Model ID: 1024092
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 44" / 112cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 38C |
| Dress Size | 12/14 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Carly Grimes
Training
• Trained at ACT Up North (acting)
• Certified Gym Instructor – skilled in Aqua Aerobics and Zumba
• Experienced Singer with live performance experience
