Calum Tipping
Model ID: 1024552
| Gender | Male |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 6'2.5" / 189cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 37 / 94cm |
| Suit Size | 42L |
