Bridget Cummins
Model ID: 997078
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Bridget Cummins
Credits
- Coronation Street
- Four Lives - BBC
- Real Housewives of Cheshire
- YABO Sports TV commercial
