Bradleigh Buckley
Model ID: 1008604
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Red |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Chest | 57 / 145cm |
| Suit Size | 42L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Bradleigh Buckley
Skills
- Drone Licence
Credits
- Hollyoaks
- Unite Students - Advert
