Ben Bussey
Model ID: 1020879
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | Unknown |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ben Bussey
Training
2002: BA Hons Drama, Liverpool John Moore University - 2:1
1999: A-Level Theatre Studies - D
1996: GCSE Drama - A
