Beau Larkin
Model ID: 1014076
| Gender | Male |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 35 / 89cm |
| Suit Size | 34R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Beau Larkin
Credits
- Hellman's Mayonnaise TVC
- Hollyoaks
