Barbara Scott
Model ID: 993953
| Gender | Female |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 36D |
| Dress Size | 12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Barbara Scott
Skills
- Golf
- Squash
Credits
- BBC - Care
- Coronation Street
- Dickov's Dream
- Hollyoaks
- House Of Guinness
