Aurelie Tshamala
Model ID: 999539
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | German |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Hip | 49" / 124cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Bust | Not Specified |
| Dress Size | 18 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Aurelie Tshamala
View CV
Training
First take Acting School Germany
