Ashley Duffy
Model ID: 992748
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 3 1/2 / 36/37 |
| Bust | 30C |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ashley Duffy
Skills
- Bar Staff
- Cycling
- Hairdressing
- Ice Skating
- Skiing
- Swimming
Credits
- Hollyoaks
- MIND - TV commercial
- Nationwide - commercial
- Strongbow commerical
