April Barton
Model ID: 1021917
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 1/2 / 38/39 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 10/12 |
