Anita Oriahi
Model ID: 992692
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | Nigerian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | Nigerian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 8 |