Anisa Rose
Model ID: 992638
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | Seychellois |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32AA |
| Dress Size | 6/8 |
