Andrew Wright
Model ID: 1000830
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Red |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 35" / 89cm |
| Inner Leg | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 8 1/2 / 41/42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
