Andrew Sutton
Model ID: 1020545
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Hip | 44" / 112cm |
| Waist | 43" / 109cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 52 / 132cm |
| Suit Size | Unknown |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Andrew Sutton
Training
Karate training black belt shodan
Credits
- Orsted Commercial
