Andrew Sterrett
Model ID: 1019225
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 36 / 91cm |
| Suit Size | 40L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Andrew Sterrett
View CV
Credits
- Campus Clash - C4
- Hollyoaks
- President Lion Forever
- Straight On ‘Til Morning
