Steven Moore
Model ID: 998599
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Steven Moore
View CV
Credits
- Emmerdale WO3
- Hollyoaks
- Pepsi Commercial
- YABO Entertainment
