Menna Watkins
Model ID: 992676
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'3.5" / 161cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 3 1/2 / 36/37 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 6/8 |
