Sheryl Daltry
Model ID: 992174
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32DD |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sheryl Daltry
View CV
Skills
- Ballet
- Counsellor
- Cycling
- Disco Dance
- Hip Hop dancer
- Modern Dancing
- Puppetry
- Street Dancer
- Swimming
Training
Delta school of performing arts
Trained actress with Diverse Arts touring theatre company
Credits
- Bulmers commercial
- Coronation Street
- CSL commercial
- IL4U commercial
- In Plain Sight - ITV
- Reids commercial
