Daniel Jones
Model ID: 991353
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 36 / 91cm |
| Suit Size | 36L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Daniel Jones
View CV
Skills
- Swimming
Training
NVQ 2/3 children's care learning and development. Levels 1,2 and pre level 3. British sign language. Peadiatric first aid.
Credits
- Quorn - commercial
