Rachel Foster
Model ID: 1023549
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 32DD |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rachel Foster
View CV
Training
I trained with Act up North Manchester for 2 years.
Credits
- Hollyoaks
