Peter Hutcheon
Model ID: 1017955
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 41" / 104cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 37 / 94cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Peter Hutcheon
View CV
Credits
- Campus Clash - C4
- Hollyoaks
- House Of Guinness
- Orsted Commercial
- Professor Putz - Live Experience
