Daniel Roberts
Model ID: 1008377
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'1.5" / 187cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Daniel Roberts
View CV
Training
Mathematics Degree - 1st Class
Performing Arts (Acting) Level 3 - Distinction Star
Credits
- A Kind of Spark
- Hollyoaks
- In Camera
- Sexy Beast
