| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | Hungarian |
| Ethnicity | White Other |
| Height | 6' / 183cm |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Waist | 33" / 84cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 42R |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |