| Gender | Non Binary |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Ethnicity | White British |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Waist | 25" / 64cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Chest | |
| Suit Size | |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |