Shammi Virdi
Model ID: 999358
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | Indian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 37 / 94cm |
| Suit Size | 36R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Shammi Virdi
Skills
- Bartender
- Basketball coach
- Basketball player
- Bike riding
- Black belt
- Boxing
- Driver
- Gym
- Jujitsu
- Swimming
Credits
- 4Imprint Commercial
- Alton Towers TV Commercial
- Amazon -Corporate
- Betfred Commercial
- Hollyoaks
- Talk Talk - Commercial
