Kel Nkondock
Model ID: 998823
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Spanish |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Spanish |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8 |