Francis Chinemelu
Model ID: 998716
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 41 / 104cm |
| Suit Size | 42R |
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 41 / 104cm |
| Suit Size | 42R |