Claire Willis
Model ID: 998233
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Bust | 34AA |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Claire Willis
Credits
- Drama of the Week
- Hearlogic TVC
- Hollyoaks
