Tina Dwyfor-Jones
Model ID: 997332
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 38D |
| Dress Size | 14 |
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 38D |
| Dress Size | 14 |