Xenna Kristian
Model ID: 997328
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |