Courtney Riel
Model ID: 996858
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Purple |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Hip | 48" / 122cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 38C |
| Dress Size | 16/18 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Courtney Riel
Training
Level 3 Extended Diploma in Performing Arts
The Celebrity Experience (Los Angeles)
Everyman Theatre (YEP)
Credits
- Hollyoaks
