John Devonport
Model ID: 996488
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Hip | 38" / 97cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About John Devonport
Credits
- A Kind of Spark
- Coronation Street
- Four Lives - BBC
