Andrea Lesbirel
Model ID: 996328
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Andrea Lesbirel
Credits
- Betfred Commercial
- Coronation Street
- Hollyoaks
