Lorna Kerfoot-Brown
Model ID: 996027
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Lorna Kerfoot-Brown
Credits
- Coronation Street
- Emmerdale
- Four Lives - BBC
