Natasha Ramnarine
Model ID: 995924
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32FF |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Natasha Ramnarine
Skills
- Belly dancer
- Professional dancer
Credits
- Coronation Street
- Emmerdale
- Four Lives - BBC
- Hollyoaks
- Real Housewives of Cheshire
- W/O3 Betfred commercial
