Connor Kelly
Model ID: 995749
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |